• گزارش خبری و تصویری مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان قزوین

    کد: 20123
    تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1547
    مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان قزوین برگزار شد.

    مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان قزوین ،12 دی ماه ساعت 16 در سالن جلسات اداره کل استاندارد با حضور اعضای سازمان برگزار شد .

    احمد باغبانها رییس هیات مدیره سازمان ضمن خوشامدگویی به ارائه گزارش عملکرد از فعالیت های سازمان ازجمله برگزاری جلسات هیات مدیره ،مصوبات ،فعالیت کمیسیون های تخصصی سازمان و...  پرداخت که مورد تصویب اعضاء قرار گرفت.

    در ادامه نیز محمد مهدی آهنی ها خزانه دار سازمان به ارائه گزارش صورت های مالی سازمان منتهی به 94/6/31  پرداخت و برنامه بودجه سازمان برای سال آینده منتهی به 95/6/31 را ارائه نمود که پس از گزارش بازرس سازمان  به تصویب اعضای حاضر در جلسه رسید.

    حامد فتوحی دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین نیز به ارائه گزارش عملکرد این دوره هیات مدیره پرداخت و گفت :خوشبختانه در این دوره فعالیت هیات مدیره اتفاقات و فعالیت های خوبی رخ داده است که برپایی نمایشگاه الکامپ و  به روز رسانی کمیسیون های تخصصی سازمان از جمله فعالیت ها می باشد که طبق قوانین کمیسیونها بطور جدی فعالیت خود را آغاز کرد ه و تاکنون دستاوردهای خوبی به همراه داشته است .

    فتوحی در ادامه اضافه کرد :با توجه به ظرفیت های بالای استان ،تا کنون از ظرفیت های بومی استان به خوبی استفاده شده و سعی شده که پروژه ای در خارج از استان واگذار نگردد که خوشبخاته این مهم با تلاش هیات مدیره و ظرفیت های که در دستگاه های اجرایی وجود دارد اتفاق افتاده است.

    وی به همکاری های صورت گرفته با اتحادیه رایانه  استان اشاره کرد و اذعان داشت:  در این دوره از فعالیت هیات مدیره همکاری خوبی با اتحادیه صورت گرفته که امیدواریم خواسته های سازمان با مشارکت اتحادیه محقق گردد.

    دبیر سازمان در پایان نیز خواستار مشارکت بیشتر اعضاء سازمان شد و تاکید کرد: پیشرفت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین مستلزم حضور و مشارکت بیشتر اعضا در فعالیت ها سازمانی  می باشد. 

    در پایان طبق برنامه، و اتمام مهلت فعالیت بازرس سازمان ، انتخابات  بازرس انجام شد و بابک رسا به عنوان بازرس اصلی و مهدی جورابدوزان نیز به عنوان بازرس علی البدل به مدت یکسال با رای اکثریت اعضا انتخاب شدند.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان