• برگزاری مجمع عمومی نوبت دوم نظام صنفی رایانه ای استان قزوین

    کد: 25895
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 344
    مجمع عمومی سالیانه نظام صنفی رایانه ای استان قزوین، با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و تعدادی از مدیران شرکت ها، فروشگاه ها، مشاورین و یا نمایندگان ایشان در محل سالن همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین رسمیت یافت .

    مجمع عمومی سالیانه نظام صنفی رایانه ای استان قزوین، با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان  نظام صنفی رایانه ای استان  و تعدادی از مدیران شرکت ها، فروشگاه ها، مشاورین و یا نمایندگان ایشان در محل سالن همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین رسمیت یافت .

    در ابتدای جلسه و پس از قرائت قرآن و ادای احترام به پرچم نظام مقدس جهوری اسلامی، جناب آقای دکتر رضایی نیک مدیرکل محترم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین سخنانی در خصوص جایگاه سازمان و لزوم همکاری های مستمر و همدلی فی مابین بخش خصوصی و بدنه حکومتی کشور مطرح نمودند.     آقای مهندس محمود عاشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین با قدردانی از تشریف فرمایی حضار محترم و اعضای هیات مدیره سازمان و همچنین تشکر از تلاشهای روسا و هیات مدیره های ادوار گذشت، تمام ذینفعان حوزه فناوری اطلاعات استان را به همکاری و همراهی بیش از پیش دعوت کرد تا در شرایط کنونی از این طریق بتوان فشارهای موجود را مدیریت نمود.


     

    در ادامه آقای مهندس حمید صرافها دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ضمن تشکر از حضور چهره های جدید در بین اعضای سازمان پس از معرفی و ارائه تاریخچه مختصری از سازمان نسبت به ارائه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده و نگاهی به مصوبات سازمان ، به تشریح اهداف و خط مشی های سازمان پرداختند .

    همچنین آقای مهندس مهدی جوراب دوزان خزانه دار سازمان نظام صنفی استان گزارشات مالی، ترازنامه و صورت حسابهای منتهی به 31/06/1397 را ارئه نمودند.

    پس از گزارش خزانه دار سازمان آقای مهندس حامد خارکن بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان با ارائه گزارشی  بر صحت سخنان هیئت مدیره و خزانه دار محترم اذعان موارد را مورد تایید قرار دادند.

    در ادامه مراحل دستور جلسه روزنامه ولایت به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب گردید. همچنین با برگزاری انتخابات در مجمع عمومی بین دو نفر کاندید  آقایان حامد خارکن و حسن یوسفی جهت احراز سمت بازرس سازمان  مجددا آقای خارکن به مدت یک سال به عنوان بازرس سازمان انتخاب گردیدند.

    در این جلسه آقای مهندس شهامی معاون محترم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین پس از خیر مقدم نسبت به طرح سوالاتی در خصوص مسائل مطرح روز نظیر روشها و راهکارهای کنترل قاچاق کالا و ارز و تعاملات بین المللی حوزه فناوری اطلاعات اقدام نمودند.

    آقای مهندس علی حاج شفیعیها با اشاره به تجربیات شرکت و گروه تحت مدیریت خود پاسخهایی را مطرح نمودند و با اشاره به این موضوع که یکی از اعضای سازمان نظام صنفی رایانه استان قزوین موفق به انتخاب بعنوان عضو شورای مرکزی نظام صنفی رایانه کشور شده و همچنین با اعتماد شورای مرکز کشور بعنوان کمسیون امور بین الملل نیز انتخاب شده اند در خواست کرد تا آقای مهندس مهدی هدایت فر موضوع را تشریح نمایند. 

      

     

    در آخرآقای مهندس مهدی هدایت فر عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ضمن تشکر و قدردانی از رویکرد مدیران و مجموعه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در هم افزایی و مشارکت طلبی بخش خصوصی و اتخاذ راهبرد فعال در مسائل مطرح ملی بصورت  توامان در خصوص سوالات طرح شده توضیحانی را ارائه نمودند. ایشان به توافقات سه کشور ایران، آذربایجان و روسیه در خصوص فعالیت مشترک در حوزه فناوری اطلاعات با محوریت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و نیز توافقات صورت گرفته  فی مابین جمهوری اسلامی ایران و عراق به شرکت فعالین حوزه فناوری اطلاعت در مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی در پایتخت کشور عراق اشاره نمودند.

     در آخر جلسه با مکتوب کردن گزارش و مصوبات مجمع عمومی و ختم  صلواتی بر محمد(ص) و خاندان مطهرشان به پایان رسید.

     

      ذکر منبع در استفاده از متن خبر و تصاویر الزامی است.

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان