• پاویون ملی شرکت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در نمایشگاه بین المللی مخابرات و الکترونیک، فناوری اطلاعات و رسانه اربیل عراق برگزار می شود.

    کد: 26632
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 200
    پاویون ملی شرکت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در نمایشگاه بین المللی مخابرات و الکترونیک، فناوری اطلاعات و رسانه اربیل عراق برگزار می شود.

        به استحضار اعضای محترم میرساند پاویون ملی شرکت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و وزارت ارتباطات عراق در نمایشگاه بین المللی مخابرات و الکترونیک، فناوری اطلاعات و رسانه اربیل عراق برگزار می شود.

        شایان ذکر است شرکتهای دانش بنیان برای حضور در پاویون جمهوری اسلامی ایران یا حضور مستقل در این نمایشگاه میتوانند از حمایتهای صندوق نوآوری و شکوفایی بهره مند شوند. این حمایت ها به میزان 70 درصد از هزینه اجاره غرفه و غرفه سازی و تا سقف 30 میلیون تومان به ازای هر شرکت دانش بنیان است.

        شرکتهای دانش بنیان دارای توان صادراتی، حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1398 درخواست خود برای حضور در این نمایشگاه را به کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی)شرکت پارس رستاک( به شماره تماس 021-88540252-55 اعلام کنند. نتیجه بررسی درخواست حداکثر ظرف 10 روز به شرکتها اعلام خواهد  شد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان