• اطلاع رسانی و حضور نماینده در نشست تجاری – فناوری شرکت های دانش بنیان ایران و چین

    کد: 27339
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 311
    اطلاع رسانی و حضور نماینده در نشست تجاری – فناوری شرکت های دانش بنیان ایران و چین

    همانطور که اعضای محترم مستحضر هستند که چین به عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان ، یکی از پهناورترین کشورهای دنیا و یکی از شرکای سنتی و استراتژیک ایران، کشور مناسبی جهت توسعه تعاملات بین المللی شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق می باشد، طی سالهای اخیر نیز تعامل بسیار سازنده ای میان ایران و چین که عمدتا مبنی بر واردات محصولات غیر نفتی و صادرات محصولات نفتی می باشد، استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان کشور و تغییر رویکرد همکاری تجاری با چین از اقتصاد نفتی به اقتصاد دانش بنیان ، منجر به بهبود تراز تجاری بین دو کشور خواهد شد .

    مبتنی بر توضیحات فوق ، اعزام هیات فناوری متشکل از مدیران عامل 50 شرکت دانش بنیان ، خلاق و فناور در حوزه ها مختلف فناوری و به ریاست جناب آقای دکتر ستاری ، معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور به کشور چین برای بازه ی زمانی 19 الی 23 آبان ماه سال جاری (10 الی 14 نوامبر 2019) در حال برنامه ریزی می باشد.

    مزید استحضار آنکه زمان پیشنهادی همزمان با برگزرای بزرگترین و مهمترین نمایشگاه حوزه ی فناوری چین با نام CHTF(China high tech fair) در شهر شنزن می باشد. امسال نیز با حمایت معاونت علمی و فناوری برای پنجمین سال متوالی پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه CHTF  برگزار خواهد شد .

    برگزاری نشست تجاری فناوری میان شرکت های دانش بنیان ایرانی و شرکت های چینی در دو شهر شانگهای و شنزن ، بازدید از مجموعه های فناوری کشور چین به ویژه پارک صنعتی سوژو و بازدید از نمایشگاه فناوریهای پیشرفته چین ، به عنوان برنامه های اصلی سفر برای شرکت های دانش بنیان حاضر در ترکیب هیئت اعزامی در نظر گرفته شده است.

    لذا علاقه مندان از طریق ارتباط گیری با کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری (www.tesc.ir) و شماره تماس های (63103313-18) در ترکیب هیئت اعزامی قرار گیرند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان