• کنفرانس تهران هوشمند همزمان با سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند برگزرای می شود.

    کد: 27637
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 74
    کنفرانس تهران هوشمند همزمان با سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند برگزرای می شود.

    به اطلاع  می رساند » کنفرانس تهران هوشمند همزمان با سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند « در تاریخ های 18 و 19 آذرماه 98 توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و با هدف ارتقای سطح علمی این رویداد و بررسی روش های هوشمند مدیریت شهری با شیوه های داده محور در سالن همایش های برج میلاد  تهران برگزار خواهد شد.

    محورهای این همایش داده باز و حکم روایی هوشمند شهری- آگاه سازی، آموزش و توانمند سازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند-  مشارکت ذینفعان، بهره وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده- شهر نوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده است. از دیگر محورهای این همایش میتوان به کلان داده، داده کاوی و استخراج داده های سودمند و قابل اعتماد-شهر هوشمند و شاخص های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها- توسعه پایدار و چالش های محیط زیست شهری- جا به جایی هوشمند، مدلسازی و تحلیل دادههای حمل و نقل شهری- کاربردها و روندهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات شهر هوشمند اشاره کرد.

     افتتاحیه » تهران هوشمند «  با حضور مدیران ارشد شهری و دولتی همراه است و برگزاری پنل های  همایش دو روزه تخصصی و کارگاه های آموزشی، مسابقات استارت آپها در حوزه مدیریت شهری و شهر هوشمند، نشست تجربه فناوری و درسه ای استارت آپی، نشست مدیران کلان شهرها، سیتی تاک ) talk city ، کافه سرمایه و برپایی نمایشگاه استارت آپها و شرکت های دانش بنیان و نوآور( از دیگر برنامه های 2 روز همایش است.

    علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، ارسال مقالات و برای  شرکت در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند  میتوانند با مراجعه به نشانی   smart.tehran.ir . اطلاعات بیشتری دریافت کرده و از زمان دقیق ثبت نام که نیمه مهرماه است، مطلع شوند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان