• از هیات های تجاری اعزامی به نمایشگاه بغداد حمایت می شود

    کد: 27658
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 236
    معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که از شرکتهای حاضر در نمایشگاه بغداد به دو صورت مالی و غیرمالی حمایت خواهد کرد .

    براساس اعلام معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از شرکتهای حاضر در نمایشگاه بغداد به دو صورت مالی و غیرمالی حمایت خواهد شد .

    به گزارش روابط عمومی نصر کشور ، بر این اساس در بخش مالی سازمان توسعه تجارت 200 میلیون ریال ، صندوق نوآوری و شکوفایی 100 میلیون ریال به شرکت های دانش بنیان و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری 100 میلیون ریال به یک هیات تجاری و در بخش غیر مالی نیز پیش بینی مترجم عربی ، پیش بینی فضای مناسب برای جلسات و ارائه خدمات مشاوره در نظر گرفته شده است .

     اعضای محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با آقای دکتر محمد تقی دباغیان با شماره تماس 88113304 تماس حاصل فرمایند و جهت تهیه پیش نیازهای لازم اعم از تهیه بسته صفر ، مترجم ، فضای جلسات و نظایر آنها با شماره تلفن های 88117712 - 88114046  هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

     

    علاقه مندان به شرکت در این نمایشگاه تا تاریخ  1398/07/27 فرصت دارند مراتب حضور خود در آن نمایشگاه را جهت اقدامات آتی به دبیرخانه این سازمان ارسال فرمایند.

     

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان