• بیست و نهمین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین برگزار گردید.

    کد: 27933
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 124
    بیست و نهمین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین ، به ریاست آقای مهندس بابک رسا و با حضور همه ی اعضای هیئت میدره برگزار گردید.

    در این جلسه که با موضوع تصویب صورت های مالی تشکیل شده بود ، در ابتدا آقای مهندس رسا با یاد و نام خدا ، به تشریح دستور جلسه پرداختند .

    در ادامه آقای مهندس هدایت فر گزارشی کوتاه از پیگیری ثبت حقوقی سازمان نصر استان ارائه کردند و با بیان اینکه از نظر حقوقی مشکلی در ثبت وجود ندارد ، ابراز امیدواری کردند که این مهم به زودی انجام شود . همچنین ایشان خلاصه ای از اهم مصوبات شورای مرکزی  را ارائه نمودند.

    همچنین آقای مهندس عسگری ، از انعقاد تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی خبر دادند و ابراز امیدواری کردند که با این تفاهم نامه ، اعضای سازمان نصر بتوانند از امکانات رفاهی سازمان نظام مهندسی ساختمان برخوردار گردند(مشروح این خبر در روزهای آتی منتشر خواهد شد).

    در ادامه آقای مهندس حاج شفیعها ، گزارشی از خزانه سازمان ارائه نمودند و با بیان تشریحی از درآمد ها و هزینه ها ی سازمان در سالی که گذشت، خواهان تصویب صورت های مالی توسط هیئت مدیره شدند.

    در انتها آقای مهندس رسا ضمن تشکر و قدردانی از اعضای محترم هیئت مدیره ، با اشاره به اینکه مجمع عمومی نوبت اول به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای حاظر تشکیل نشده است ، اعلام نمودند که مجمع عمومی نوبت دوم ، بعد از چاپ در روزنامه ولایت ، حدودا دو هفته دیگر تشکیل خواهد شد ، و کارگروهی جهت انجام مقدمات و تشریفات آن تشکیل دادند .

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان