• مجمع عمومی نوبت دوم نظام صنفی رایانه ای استان قزوین برگزار شد.

    کد: 28036
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 218
    مجمع عمومی سالیانه نظام صنفی رایانه ای استان قزوین، با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و تعدادی از مدیران شرکت ها، فروشگاه ها، مشاورین و یا نمایندگان ایشان در سالن جلسات پارک علم و فناوری استان قزوین رسمیت یافت .

    مجمع عمومی سالیانه نظام صنفی رایانه ای استان قزوین، با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و تعدادی از مدیران شرکت ها، فروشگاه ها، مشاورین و یا نمایندگان ایشان در سالن جلسات پارک علم و فناوری  استان قزوین رسمیت یافت .

     

     

    در ابتدای جلسه و پس از قرائت قرآن و ادای احترام به پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی،  آقای مهندس بابک رسا رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین با قدردانی از تشریف فرمایی حضار محترم و اعضای هیات مدیره سازمان و همچنین تشکر از تلاشهای روسا و هیات مدیره های ادوار گذشته،گزارشی کوتاه از دستاورد سازمان در یک سال گذشته ارائه کردند . ایشان با تشکر از پیگیری های اعضای هیئت مدیره ، به چندی از این دستاوردها از جمله تعیین نماینده اداره امور مالیاتی ، تفاهم نامه با نظام مهندسی ساختمان ، دیدار با رئیس اداره کل فنی و حرفه ای و همچنین دیدار با استاندار محترم و  قول های مسائد ایشان اشاره و ابراز امیدواری کردند که اعضای محترم در کوتاه مدت بتوانند از نتایج آنها بهره مند شوند. همچنین ایشان  هیئت مدیره سازمان نصر ، اعضای محترم و  تمام ذینفعان حوزه فناوری اطلاعات استان را به همکاری و همراهی بیش از پیش دعوت کردند تا در شرایط کنونی از این طریق بتوان فشارهای موجود را مدیریت نمود.


    در ادامه آقای مهندس حمید صرافها دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ضمن تشکر از حضور اعضای محترم به ارائه گزارشی از عملکرد سازمان ، شامل معرفی اعضای هیئت مدیره ،  تعداد جلسات برگزار شده ، درصد حضور اعضا در جلسات و اهم مصوبات جلسات هیئت مدیره پرداختند.

    همچنین آقای مهندس علی حاجشفیعها ،خزانه دار سازمان نظام صنفی استان گزارشات مالی، ترازنامه و صورت حسابهای منتهی به 31/06/1398 را ارئه نمودند.

    پس از گزارش خزانه دار سازمان آقای مهندس حامد خارکن بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان با ارائه گزارشی  بر صحت سخنان هیئت مدیره و خزانه دار محترم اذعان و موارد را مورد تایید قرار دادند.

     

    در ادامه مراحل دستور جلسه روزنامه ولایت به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب گردید. همچنین با برگزاری انتخابات در مجمع عمومی بین دو نفر کاندید  آقایان حامد خارکن و مهدی شعبانی جهت احراز سمت بازرس سازمان،  مجددا آقای خارکن به مدت یک سال به عنوان بازرس و آقای شعبانی به عنوان عضو علی البدل بازرس سازمان انتخاب گردیدند.

      

     

     

     

     

    در ادامه جلسه با نشستی دوستانه تر ادامه یافت و حاضرین با معرفی خود و زمینه های فعالیت شان ، ضمن آشنایی بیشتر با دیگر اعضا ، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

     در آخر جلسه با مکتوب کردن گزارش و مصوبات مجمع عمومی و ختم  صلواتی بر محمد(ص) و خاندان مطهرشان به پایان رسید.

      ذکر منبع در استفاده از متن خبر و تصاویر الزامی است.

     

     

     

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان