• رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین با استاندار قزوین جناب آقای هدایت اله جمالی پور دیدار کردند.

    کد: 28017
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 198
    آقای هدایت اله جمالی پور: کشور در سایه تعامل و بسیج نیروها اداره می شود. امور باید به خود مردم واگذار شود و فقط امور حاکمیتی در اختیار دولت باشد.

    کشور در سایه تعامل و بسیج نیروها اداره می شود. امور باید به خود مردم واگذار شود و فقط امور حاکمیتی در اختیار دولت باشد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین، استاندار  ضمن خیر مقدم به اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین، نکاتی در خصوص لزوم واگذاری امور حاکمیتی به بخش خصوصی و استفاده حداکثری از ظرفیت های مردم مطرح فرمودند.

    هدایت اله جمالی پور: کشور در سایه تعامل و بسیج نیرو ها اداره می شود. جهت انجام امور مربوط به مردم باید مردم مشارکت کنند و امور باید به خود مردم واگذار شود و فقط امور حاکمیتی در اختیار دولت باشد.فرصت وجود دارد خود مردم وارد شوند و تدبیرکنند. در نظام گذشته همه ظرفیتها در اختیار دولت بود و این موضوع دیگر گذشته است. هر چقدر جلوتر برویم مشارکت بخش خصوص بیشتر می شود و پیش برنده برنامه ها خود مردم می شوند.

    استاندار در ادامه افزود: اعتماد بخش خیلی مهم است. هر چقدر وظایف تفویض گردد باید فرایند اعتماد نیز بیشتر اتفاق بیافتد. اعتماد را بخش خصوصی می تواند ایجاد کند.

    هدایت اله جمالی پور در پایان آرزوی روزهای خوش همراه با موفقیت برای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین و همه همکاران فعال در زمینه فناوری اطلاعات استان را نمود و فعالیت های بیشتر و در حال توسعه را امید داد.

     

    در ابتدای جلسه آقای مهندس بابک رسا رئیس نظام صنفی رایانه استان قزوین با تشکر از جناب استاندار بابت تخصیص وقت و نیز در خصوص به کارگیری هر چه بیشتر ظرفیت بخش خصوصی در پروژه های دولتی نکاتی را اشاره نمودند. همچنین در این جلسه پیشنهاد و اعلام آمادگی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین به منظور ایفای نقش در حوزه رمزینه ارزها مطرح نمودند. با عنایت به قانونی شدن فرایند معدن کاوی رمزینه ارزها از سوی مجلس و دولت و همچنین وجود ظرفیت های استان با توجه به صنعتی بودن و وجود شهرکهای صنعتی متعدد، این حوزه تاکنون مغفول واقع شده است. در ادامه از استاندار محترم جهت استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های شرکت ها، فروشگاه ها و مشاورین بومی عضو سازمان توسط دستگاههای اجرای درخواست هایی مطرح نمودند.

    در پایان آقای مهندس مهدی هدایت فر عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نسبت به تبیین جایگاه قانونی سازمان به استناد قانون پدیدآورندگان نرم افزار و آیین نامه اجرایی سازمان مصوب هیات محترم وزیران توضیحاتی ارائه نمودند. همچنین آمادگی سازمان کشوری و استانی را جهت همکاری و پیشبرد اهداف استانداری قزوین اعلام نمودند.

    ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

     

     

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان