•  
    تکمیل پروفایل

    راهنمای تکمیل پروفایل اعضا سازمان

    همکاران گرامی

    ضمن قدر دانی از حسن همکاری شما برای تکمیل پروفایل خود در سایت سازمان ،توجه به نکات زیر در تسریع وبهبود این فرآیند می تواند موثر باشد.

    1-کلیه اعضای سازمان در هریک از سه شاخه شرکتها ، فروشگاهها واشخاص حقیقی با استفاده از کد عضویت خود در سازمان به عنوان کاربر سایت امکان ورود به بخش ویرایش  محتوی پروفایل عضویت ودر صورت دارا بودن سایر دسترسی مجاز، استفاده از بخش ویژه کمیسیون ها وکارگروه ها ، تالار گفتگو ، ثبت شکایت آنلاین ،تکمیل اطلاعات دایرکتوری تجاری و... را خواهند داشت .

    2-شما برای ورود به سایت علاوه برشناسه کاربر(کدعضویت سازمان )به کلمه عبور نیاز دارید.برای دریافت کلمه عبور می توانید در صفحه اصلی سایت با استفاده از گزینه "ورود"  به  صفحه   login    رفته  وبا استفاده از امکان "رمز عبور خود را فراموش کرده اید" اقدام نمایید. برای این منظور  کافی است نام کاربری وآدرس پست الکترونیکی خود را تایپ وسپس دکمه ارسال را کلیک نمایید. برای شما یک " کد تایید confirmation code  " به صورت خودکار به ایمیل اعلام شده ،ارسال خواهد شد .توجه نمایید که این ایمیل الزاما می بایستی همان آدرس ایمیلی باشد که در فرم های ثبت نام به واحد عضویت سازمان اعلام نموده اید.پس از دریافت کد تایید برای تایید دوباره دسترسی شما به سیستم می بایستی فقط از طریق آدرس لینک "صفحه درخواست رمز عبور" که در متن ایمیل برای شما ارسال شده است . مجددا به زیر پرتال سازمان مراجعه نموده ومجددا شناسه کاربری ، آدرس پست الکترونیک وکد تایید دریافتی را تایپ و ارسال نمایید. در این مرحله سیستم به صورت خودکار کلمه عبور جدیدی را به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد کرد. اکنون با  در اختیار داشتن شناسه کاربر وکلمه عبور می توانید به سایت  login نمایید.

    3-پس از ورود به سایت هر عضو به صفحه پیش فرض خود هدایت می شود . ما این صفحه را با عنوان "صفحه  من" برای هر کاربر در نظر گرفته ایم که در آن علاوه بر دسترسی به یکسری سرویس های اولیه از قبیل سرویس  RSS  اخبار سازمان ، صندوق پیام های شخصی ،امکان چت آنلاین با سایر کاربران پرتال ، آمار بازدید کنندگان سایت ، برنامه زمانبندی رویدادهای سازمان و...امکانات ویژه ای نیز به منظور ویرایش اطلاعات عضویت ، تکمیل پروفایل تجاری ، تغییر رمز عبور ومشاهده پرونده ، شامل اقلام اطلاعاتی پایه ، اقدامات دبیرخانه سازمان در ارتباط با عضویت ، اطلاع از آخرین وضعیت پرونده مالی ، تعیین رشته های تخصصی فعالیت شرکت براساس طرح رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک و... وجود دارد .

    4-به کاربران توصیه می شود پس از اولین مراجعه به سایت نسبت به تغییر رمز عبور فعلی ودریافت رمز عبور جدید  با حفظ اصول امنیتی مورد انتظار در انتخاب رمز عبور اقدام نمایند.

    5- اعضا می توانند در " صفحه من " با استفاده از گزینه ویرایش اطلاعات عضویت نسبت به تکمیل پرونده الکترونیک عضویت خود در سازمان اقدام نمایند . این اطلاعات شامل دو بخش است : بخش اول اطلاعات پایه واطلاعات تماس  شرکت ومدیران وبخش دوم شامل بارگزاری اسناد حقوقی شرکت شامل روزنامه رسمی ، آگهی آخرین تغییرات ، تصویر مدرک تحصیلی ، کپی شناسنامه وکارت ملی و... می باشد که در پایان بخش اول کاربر با انتخاب گزینه " ثبت پیش نویس " به مرحله دوم وارد می شود و در این مرحله پس از بارگزاری فایل ها علاوه بر امکان ثبت پیش نویس ، گزینه "ثبت وارسال به مرحله بعد " نیز پیش بینی شده است که با انتخاب آن وضعیت پرونده عضویت که به صورت پیش فرض در مرحله " ثبت سیستمی " قرار دارد تغییر، وبه وضعیت " تکمیل اطلاعات توسط کاربر " اصلاح میشود. در این مرحله شما امکان ویرایش اطلاعات وارد شده را ندارید وبایستی منتظر بررسی واعلام نظر واحد عضویت بمانید.

    6- همکاران ما در دبیرخانه سازمان وواحد عضویت پس از بررسی اطلاعات ارسالی شما در صورت وجود نقص ویا اشکال موضوع را از طریق آدرس ایمیل اطلاع رسانی و وضعیت پرونده شما را جهت رفع ایراد مطرح شده یک مرحله به عقب برگردانده ومجددا پرونده شما در وضعیت " ثبت سیستمی " قرار خواهد گرفت .در صورت تایید اطلاعات ارسالی نیز ، همکاران واحد عضویت با افزودن تصویر مجوز فعالیت شما به پرونده الکترونیک، وضعیت آنرا به" نمایش اطلاعات در پرتال " تغییر خواهند داد ونام شما با استفاده از فهرست الفبایی اعضا برای سایر بازدید کنندگان سایت نمایش داده خواهد شد .

    7- پس از تغییر وضعیت پرونده الکترونیک شما به "نمایش اطلاعات در پرتال "شما قادر خواهید بود  با ورود مجدد به سایت نسبت به تکمیل پروفایل تجاری خود اقدام نمایید .پروفایل تجاری به عنوان بخشی از سرویس دایرکتوری تجاری سازمان می باشد که بر اساس آن اعضا می توانند نسبت به معرفی محصولات وخدمات خود در سایت سازمان اقدام نمایند.در این سرویس شما می توانید در ازاء هر محصول یا خدمت یک ردیف اطلاعاتی جدید ایجاد نموده ونهایتا با تکمیل اطلاعات پایه ای  نسبت به بارگزاری فایل بروشور  محصولات وخدمات خود نیز اقدام نمایید. 

    دبیرخانه سازمان آمادگی خود را برای پاسخگویی به مشکلات وسوالات احتمالی در فرآیند تکمیل پروفایل ، اعلام می نماید . در این خصوص شما می توانید با شماره 33362212 تماس حاصل نمایید.

    1. جهت تکمیل پروفایل خود، از صفحه اصلی، بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

     

    2. شناسه کاربری (کد عضویت) و کلمه عبور را وارد کرده و با درج کد امنیتی بر روی "ورود" کلیک کنید.

     

     

    __+

    3. در "صفحه من" پروفایل، بر روی گزینه مشاهده پرونده کلیک کنید.

     

    4. در صفحه ویرایش اشخاص حقوقی (شرکت / فروشگاه) امکان مشاهده اطلاعات و مدارک و ویرایش آنها وجود دارد. پس از تکمیل مدارک و ویرایش اطلاعات، دکمه ثبت را بزنید.

     

    5. پس از تکمیل اطلاعات و بارگزاری صحیح مدارک، دکمه ثبت را بزنید.

     

        • راهنمای تکمیل پروفایل عضویت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین می باشد.
مجری: پورتال سامان